TüRKçE
ENGLISH
Başarı Hikayeleri

Tescil:

Üyemiz Soyyiğit Yağlı Tohumlar Yağ ve Süt San. Ltd. Şti. Hayrabolu Şubesi’nin Müdürü Erdoğan Kızgın Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Çiftçioğlu’na Tescil İşlemlerinin zamanında ve doğru yapılmasından dolayı teşekkür etti.

Laboratuvar:

Üyemiz Yeni Gıda Yağ San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin Müdürü Serkan Çiftçioğlu Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Çiftçioğlu’na Laboratuvarımızın Cumartesi günleri çalışması ve Yağ Analiz Cihazımızın sürekli çalışmasından dolayı teşekkür etti.

Kantar:

Demirbaş İnşaat-Oto-Mobilya ve Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti.’nin yetkilisi Latif Demirbaş Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Çiftçioğlu’na Borsamız Kantarının geç saatlerde de sürekli mesai yapmasından dolayı teşekkür etti.

Toprak-Bitki Analiz Laboratuvarı

İlçemiz çiftçilerinden Ali Bildik Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Süreyya Çiftçioğlu’na Toprak – Bitki Analiz Laboratuvarımızı Hayrabolu’ya kazandırdığı, aktif olarak çalıştığı ve Hayrabolu’ya böyle bir laboratuvar kurarak kendilerinin civar il ve ilçelerdeki laboratuvarlara gitmekten kurtardığı için teşekkür etti.

 

.
TC Hayrabolu Ticaret Borsası
Kahya Mah. Prof.Dr. Erhan Tabakoğlu Cad. No:1
Hayrabolu / TEKİRDAĞ
Tel: 0 282 315 11 78    -    0 282 315 51 00
Faks: 0 282 315 11 79