Duyurular
Trakya Tanıtım Günleri'ne Katılım Sağlanması

Sayın Üyemiz,

19-22 Nisan 2018 tarihleri arasında Kırklareli, Edirne, Tekirdağ Valilikleri, Trakya Kalkınma Ajansı ve Trakyalılar Vakfı tarafından Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde “Trakya Tanıtım Günleri” düzenlenecektir.

Bu kapsamında; üç ilimizde de toplantılar düzenlenmiş ve bölge tanıtımı hususunda ilgili tüm kurum, kuruluş, STK ve özel sektör firmaları süreçten haberdar edilmiştir.

Toplantılarda fuara firmalarımız, ürünlerimiz ve sahip oldukları değerlerin tanıtılması amacıyla katılımın bölgedeki ticaret adına faydalı olacağı vurgulanmıştır.

Tanıtım günlerine katılmak isteyen firmaların tüm lojistik masrafları (soğuk zincir dahil) Trakya Kalkınma ajansı tarafından karşılanacaktır. Ancak, fuar alanında yer satın alınması, konaklama, yemek hususunda sorumluluk katılımcıya ait olacaktır. Fuar merkezinden gelen bildirime göre stant alanının metre kare fiyatı 250 TL + KDV olarak belirlenmiştir.

Söz konusu tanıtım günlerine katılmaya istekli firma isimlerinin Borsamız tarafından Trakya Kalkınma Ajansına en geç 26 Mart 2018 Pazartesi günü bildirilmesi gerekmektedir.

Bu sebeple, istekli firmaların Borsamız Genel Sekreterliği ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

Saygılarımızla.

Yayın Tarihi: 20 Mart 2018 Salı, 17:43  • Websitemizin Ziyaret İstatistikleri