TüRKçE
ENGLISH
Duyurular
Doğrusunu Yapan KOBİ'ler Webinar Serisi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda (TOBB); Birlikleri organizasyonunda KOBİ'lere yönelik olarak her hafta Salı günleri internet üzerinden TOBB Sürdürülebilir KOBİ Programı: Doğrusunu Yapan KOBİ'ler Webinar Serisi'nin 5 Aralık 2023 tarihinde başlayacağı bildirilmektedir.

TOBB ile FCO Akademi iş birliğinde gerçekleştirilecek olan Doğrusunu Yapan KOBİ'ler Webinar Serisi'nde her hafta farklı bir konu başlığında birbirinden değerli eğitmenler eşliğinde İletşim, Finans, İK Yönetimi, Pazarlama-Satış ve Organizasyon konularına yer verilecek olup program sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.

Katılım için https://akademi.tobb.org.tr/view/uye/uyeol.php adresinden TOBB Akademi'ye üye olmanız ve katılmak istediğiniz programa akademi.tobb.org.tr adresinden kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt sonrası mail adresinize gönderilen kayıt linki üzerinden Zoom kaydınızı tamamlayıp mail adresinize gönderilen katılım linki ile programa katılım sağlayabilirsiniz.

 

Yayın Tarihi: 14 Kasım 2023 Salı, 15:01

 • .
  TC Hayrabolu Ticaret Borsası
  Kahya Mah. Prof.Dr. Erhan Tabakoğlu Cad. No:1
  Hayrabolu / TEKİRDAĞ
  Tel: 0 282 315 11 78    -    0 282 315 51 00
  Faks: 0 282 315 11 79